Bayrampaşa’da feci kaza: 7 yaralı

Kaza, akşam saatlerinde Bayrampaşa Sağmacılar viyadüğü Topkapı istikametinde meydana geldi. İddiaya gore 34 EYH 352 plakalı vasıta, sürücüsünün kontrolünden çıkması sonucu 34 RP 6326, 34SN 1999 ve 34 BZD 499 plakalı araçlara çarparak durabildi. Durumu gören civardaki vatandaşlar vakası sıhhat ve polis ekiplerine bildirdi.

Vaka yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken sıhhat ekipleri ise ilk müdehalesini vaka yerinde yapmış olduğu 7 kişiyi hastaneye kaldırdı. Kazaya sebebiyet veren 34 EYH 352 plakalı vasıta sürücüsü vaka yerinden hızla uzaklaşarak firar etti. Takımlar kaçan kişiyi yakalamak için emek harcama başlattı.

Kazaya karışan araçlardan birinde bulunan Ahmet İnce “Biz hareket halindeydik düzgüsel vasıta içinde goygoy yapıyorduk. Hızımız falan normaldi. Anlık bir darbeyle biz savrulduk. Anlatılacak şeklinde değil oldukça fena bir şeydi. Dostum bacağım koptu feryadıyla seslenince panikle dışarı çıkıp arkadaşımı çıkardım. Oldukca şükür ki o şekilde bir şey olmamış. Ben sonradan öğrendim ki bizlere çarpan dost yardım etmek yerine kaçmayı tercih etmiş” dedi. (İHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.