Bayram mesajları resimli, dualı, duygusal ve anlamlı… En güzel bayram mesajları, sözleri

Bayram başladı, müminler birlik ve beraberlik duygularıyla birleşerek ve sevgiyle bütünleşerek onları arayacak ya da bayram mesajı gönderecek. Bayramlar geleneğimizi ayakta tutan, dargınları barıştıran ve sevgiyi pekiştiren hususi günlerdir. Ramazan bayramı mesajları bu yıl de en fazlaca araştırılan konuların başlangıcında yer ediniyor. Ramazan Bayramınız kutsal olsun, iyi bayramlar dilekleri için en güzel bayram mesajları haberimizde yer ediniyor.

BAYRAM MESAJLARI

“Sıhhatli günler yakın inancını yitirme. Bayram sevincini yaşamak için engellere takılma. Ramazan Bayramın mübarek olsun…”

“Bil ki sevmeyi bilmeyen huzuru da bulamaz. Bu bayram evinizden sevgi ve refah tamamlanmamış olmasın” İyi bayramlar…

“Dilden gelen gönüldense, dokunur başka gönüllere… En içten dileklerimle bayramını kutlar, bu bayramın hayırlara vesile olmasını dilerim”

“Ne şanslıymışımız dostlarla olduğumuz günlerde. Bir kez daha öğrendik sıhhat en büyük şükür sebebiymiş. Dilerim son olsun… İyi bayramlar”

“Hafifçe bir rüzgar dalgalandırır denizi… Bir güzel söz de güzelleştirir insanları… Yüzünden gülümseme, evinden bolluk tamamlanmamış olmasın. Ramazan Bayramın kutsal olsun”

“Kainatı yaratan Tanrı, affetmeye hazır günahlarımızı, sen aç ellerini göğe doğru; güzel bir bayram dile.. Rahat, mutlu ve sıhhatli nice bayramlar görelim hep birlikte”

“Beraber geçen mutlu günlere hasret duyduğumuz bu bayramı en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle. Mutlu bayramlar…”

“Evinizden sıhhat, gönlünüzden sevgi ve iyi niyet tamamlanmamış olmasın. Ramazan Bayramınız kutsal olsun…”

“Günahların af olduğu, küslerin barıştığı, açların doyduğu, ihtiyacı olanın sesinin duyulduğu bir bayram olması dileğiyle. İyi bayramlar…”

“Bayramlar kavuşma günüdür, bu bayramda sevdiklerimizin yanında olamasak da güzel günlerde tekrardan kavuşma ümidiyle. Bayramınız mübarek olsun…”

“Yaşamı bayram tadında yaşayacağımız günlere en kısa sürede ulaşmanızı temenni ediyorum ve bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum…”

“Neşeli bir gelecek uzak değil. Yeter ki biz kalbimizi iyiliğe açalım. Bayram sevincinizin daim olmasını dilerim. İyi bayramlar…”

“Tanrı’ın adını anarak, kalbimizde onu yaşatarak ve ona inanarak bir bayrama daha eriştik. Bu bayramda Tanrı’ın da bizi duyup günahlarımızı affetmesi dileğiyle… Ramazan Bayramınız kutsal olsun…”

“Tüm sıkıntıların hayatımızdan kum şeklinde akıp gitmesi dileğiyle. Hepinize mutlu, rahat ve sıhhatli bayramlar temenni ediyorum…”

“Günler geçer, dertler biter tüm sıkıntılar unutulur sevinçler daim kalır. Bu bayramda daim duracak sevinçler yaşamanız dileğiyle…”

“Dostluklarınız deniz şeklinde sonsuz, işleriniz güneş kadar parlak, huzurunuz bolca, sağlığınız yerinde olsun. Ramazan Bayramınız hayırlı olsun…”

“Şu 3 şeyden uzak dur; kul hakkı yemekten, sana ihyacı olana sırtını dönmekten ve birine fenalık etmekten… Tüm Müslüman aleminin bu kutsal günde duaları kabul günahları af olsun. Ramazan Bayramınız kutsal olsun… ”

“Ey dost! Bedenen ayrı olsak da bil ki aklımdasın, adını dualarımdan tamamlanmamış etmem. Sevdiklerinle ve ailenle mutlu bir bayram dilerim…”

“Hüznünü bir kenara bırak, bugün bayram.. Sevincin daim, huzurun yerinde olsun.. İyi bayramlar”

“Bayramın dili yok. Olsaydı insanoğluna ‘barışın, affedin ve sevin’ derdi. Siz bu sessiz çağrıya kulak verin. Bayramınız mübarek olsun…”

“Ne mesafeler, ne imkansızlıklar bayramın coşkusuna gem vuramaz. Gönüller bir oldukça mesafeler kısalır, olanak kapıları sonuna kadar açılır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun…”

BAYRAM KUTLAMA MESAJI

– Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, ümitli, verimli bir bayram diliyoruz.

– Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, Ramazan Bayramınız kutsal olsun her şey istediğiniz şeklinde olsun inşallah.

– Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, o şekilde içten o şekilde samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

– Bir avuç yakarış, bir kucak sevgi, sıcak bir ileti, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz refah dolsun, Ramazan Bayramınız kutsal olsun.

– Bugün ellerinizi her zamankinden daha fazlaca açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

EN ANLAMLI BAYRAM MESAJLARI

Ramazan Bayramı kalpleri birleştiren, insanların birbirini hatırlamış olduğu fazlaca hususi bir gündür. Bu hususi günde bayram mesajınızın anlam dolu olmasını istiyorsanız sizin için seçtiğimiz en anlamlı mesajları okumanızı tavsiye ederiz.

– Bu bayram bir ihtimal birbirimizden uzağız fakat gönüllerimiz daima bir duracak. Daha mutlu bayramlarda bir arada olmak ümidiyle… Bayramınız Kutsal Olsun

– Bugün dualarınızı her zamankinden daha fazlaca yapın, koruyucu meleklerini avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize esin versin. Bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin bizlere. Ramazan Bayramınızı kutlarım.

– Kalplerde sevgi olsun, gözlerimiz ışık dolsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun

ESPRİLİ, GÜLDÜREN BAYRAM MESAJLARI

– Tatlı rüzgarların yaladığı kavak ağaçlarının altına saçılan bonbon taneleri sizin olsun, bayramınız kutsal olsun.

– Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler.

– Tanrıdan su istedik, denizleri; çiçek istedik, kırları; dost istedik bu numarayı verdi… İyi bayramlar

DOST VE ARKADAŞLARA ÖZEL BAYRAM MESAJLARI

Bayramı ayrı geçirdiğimiz arkadaşlarımızı onlara hususi göndereceğimiz mesajlarla hatırlıyoruz. İşte arkadaşlarınıza ve dostlarınıza gönderebileceğiniz en hususi bayram mesajları…

– Bugün Bayram! Kutsal Ramazan Bayramı. Tüm inananlar birbirlerine daha fazlaca yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanoğlu sevinç ve mutluluk denizinde yüzsün.

– Bayramın sevgi, sulh, kardeşlik ve refah getirmesini diliyor, kutsal Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

– Dostluğu, sevgiyi ve geleceği.. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Ramazan Bayramınızı kutlama eder, mutluluklar dilerim.

DUALI BAYRAM MESAJLARI

Bayram mesajı atarken sevdikleriniz için yakarış etmek istiyorsanız. Güzel dileklerinizi dualı olarak da ileti atabilirsiniz. İşte sizin için seçtiğimiz dualı bayram mesajları…

– Bu en mutlu günümüzde, güzel ve hususi insanlara, hani vazgeçemediklerimize, saygılarımızı, sevgilerimizi, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun…

– Cenabı Hak tuttuğumuz oruçları, yaptığımız hayırları kabul etsin. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

– Bizi yaratan ALLAH’a şükürler Olsun, tüm Müslümanlara hayırlı olsun, Ramazan Bayramınız kutsal olsun.

– Her şeye kadir olan Yüce Tanrı, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.