Bayram günü komşular birbirine girdi

Vaka, Kocaeli’nin Darıca ilçesi Osmangazi Mahallesi Manolya Sokak üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakılırsa, sokak üstünde yaşayan komşular içinde hemen hemen öğrenilemeyen bir sebeple münakaşa çıktı.

Münakaşanın daha da büyümesi üstüne iki grup birbirine girdi. Kavgayı görenler, durumu 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirdi. İhbar üstüne adrese fazlaca sayıda polis ve sıhhat ekibi sevk edildi. Kısa sürede adrese ulaşan polis ekipleri, kavga eden tarafları ayırabilmek için emek verme başlattı.

Kavga esnasında Güler Ç. ile oğlu Mustafa Ali Ç. yaralandı. İlk müdahaleleri vaka yerine sevk edilen sıhhat ekipleri tarafınca ambulansta meydana getirilen yaralılar, ondan sonra tedavi edilmek suretiyle Gebze Fatih Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kavgayı ayıran polis ekipleri, vakaya karışan 2 şahsı gözaltına aldı. Vakayla ilgili araştırma başlatıldı. (İHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.