Başından silahla vurulmuş ve eli bileğinden kesilmiş 2 erkek cesedi bulundu

Vaka Yalova ile Bursa arasındaki Armutlu ilçesi civarlarındaki ormanda meydana geldi. 13 Mayısta ailelerinin Yalova İl Güvenlik Müdürlüğüne yitik başvurusunda bulunmuş olduğu Ömer Sefa Sevgi ile Yaşar Eti için arama emek harcaması başlatıldı.

Armutlu ilçesine bağlı Selimiye ve Hayriye Köyü arasındaki ağaçlık alanda hareketsiz yatan kişilerin olduğu yönünde meydana getirilen suç duyurusu üstüne bölgeye jandarma ekipleri sevk edildi.

Cesetlerin Yalovanın Çiftlikköy ilçesinde kuyumculuk yapmış olduğu öğrenilen Ömer Sefa Sevgi ile İstanbulda akaryakıt istasyonu sahibi olan Yaşar Etiye ilişkin olduğu tespit edildi.

SAĞ ELİ BİLEĞİNDEN KESİLDİ

Meydana getirilen incelemede Ömer Sefa Sevginin elinin bileğinden kesildiği, Yaşar Etinin de başından tabanca yarası olduğu belirlendi. Cenazeler Gemlik Cumhuriyet Başsavcılığının incelemesinin arkasından Bursa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Gemlik ve Armutlu İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri vakayla ilgili soruşturma başlattı.

SEVGİNİN BİR SÜREDİR TEHDİT ALDIĞI BELİRTİLDİ

Öte taraftan aslen Muş Bulanık nüfusuna kayıtlı olan ve Çiftlikköy ilçesinde kuyumculuk meydana getiren Ömer Sefa Sevginin alacak-borç meselesinden dolayı bir süredir tehdit almış olduğu ve bundan dolayı kısa süre ilkin ailesini Antalyaya götürmüş olduğu iddia edildi. (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir