Balkondan rastgele ateş açtı, eline ne geçtiyse sokağa fırlattı

Bahçelievler Şirinevler Mahallesinde dün akşam saat 23.30 sıralarında işten çıkarıldığı için öfkelenen alkollü bir kişi en üst kattaki evinin balkonuna çıkarak silahıyla rastgele ateş açtı. Saldırgan kişi kendisine tepki gösteren mahalle sakinlerine ise ilkin hakaretler yağdırdı sonrasında da eline ne geçirdiyse fırlatmaya başladı.

ÇOK SAYIDA ARACA ZARAR VERDİ

Alkollü olduğu iddia edilen kişi evinde bulunan iskemle, terlik, tv şeklinde eline ne geçirdiyse sokağa fırlattı. Şahsın fırlattığı eşyalar hiç kimseye isabet etmezken oldukça sayıda araçta hasar oluştu. Aracında hasar oluşan mahalleli, polis merkezine giderek vakayla ilgili alkollü şahıstan suç duyurusunda bulundu.

POLİSE ALKIŞ

İhbar üstüne vaka yerine gelen polis ekipleri, vatandaşları uzaklaştırarak çevre güvenliğini sağlamış oldu. Ortalama bir saat devam eden ikna çalışmalarının peşinden, polis hususi harekat ekiplerinin gelmesiyle beraber saldırgan şahsın yakalanması için harekete geçti.

Ortalığı birbirine katan kişi, polis ekipleri tarafınca gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Mahalle sakinlerine korku dolu anlamış olur yaşatan şahsın yakalanmasının peşinden vatandaşlar alkışlarla polis ekiplerine teşekkür etti.

ÇOK SAYIDA ARACA ZARAR VERDİ

Alkollü olduğu iddia edilen kişi evinde bulunan iskemle, terlik, tv şeklinde eline ne geçirdiyse sokağa fırlattı. Şahsın fırlattığı eşyalar hiç kimseye isabet etmezken oldukça sayıda araçta hasar oluştu. Aracında hasar oluşan mahalleli, polis merkezine giderek vakayla ilgili alkollü şahıstan suç duyurusunda bulundu. (İHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.