Balat sahile demirleyen tekne alev alev yandı!

Yangın sabah saat 06.45 sıralarında Balat sahilde yaşandı. Kıyıya bağlı bulunan Ramazan Sertkayaya ilişkin teknede hemen hemen bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. O sırada teknede bulunan Ramazan Sertkaya ve eşi son anda tekneden kıyıya çıktı. Yangın sebebiyle vaka yerine oldukca sayıda itfaiye ekipleri sevk edildi. Gelen itfaiye ekipleri dumanların yükseldiği tekneye müdahale etti.

İtfaiye ekiplerinin çalışmasıyla yangın denetim altına alınarak söndürüldü. Yangın sonrası teknede maddi hasar meydana geldi. Vaka yerine gelen polis ekipleri de tekne sahibi Sertkaradan vaka hakkında informasyon aldı. İtfaiye ekipleri yangının çıkış nedenini araştırırken, polis ekipleri de teknede çıkan yangın ile ilgili araştırma başlattı.

GÖZ GÖZÜ GÖRMÜYORDU, EŞİMİ ZOR ÇIKARDIM

Tekne sahibi Ramazan Sertkara İçeride eşimle uyuyorduk. Aniden makine çalıştı. Makine çalışınca herhalde biri içeri girdi makinaları çalıştırdı diye düşündüm. Bir baktım içerisi duman, göz gözü görmüyor. Eşimi zor çıkardım dışarı. Kapılar da kilitliydi. Kendimizi dışarıya tahliye ettik. Sonrasında itfaiye ekipleri geldi dedi.(DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.