Bakan Nebati’den enflasyon açıklaması

Gömü ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sektör bazlı görüşmelerini; çimento, seramik ve yapı malzemeleri sektörlerinde etkinlik gösteren iş dünyası temsilcileri ile bir araya gelmiş olarak tamamladı.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

Toplumsal medya hesabı üstünden açıklamalarda bulunan Bakan Nebati, sektör bazlı görüşmelere devam ettiklerini, hazır giyim, mobilya, beyaz eşya ve ufak ev aletleri ile çimento, seramik ve yapı malzemeleri sektörlerinde etkinlik gösteren iş dünyası temsilcileriyle bir araya gelmiş olarak, verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini bildirdi.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

Bakan Nebati, şu ifadeleri kullandı: Her platformda ifade ettiğimiz benzer biçimde fiyatların sebepsizce artışına hoşgörme göstermeyecek, gereksinim halinde değişik enstrümanları etkin bir halde devreye alarak enflasyonla mücadelemizden asla ödün vermeyeceğiz. Tüm küresel olumsuzluklara karşın, toplumumuzun her kesimini korumak için firmalarımız ile eşgüdüm içinde olmaya devam edeceğiz. Ekonomik istikrarımızı daim kılmak ve milletimizi enflasyon baskısı altında ezdirmemek için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.