Babasına ulaşamadı, polis eve gidince acı gerçek ortaya çıktı

Samsun’da yaşayan Cemal Yıldırım’ın oğlu 3 gündür babasına ulaşamayınca ilkin komşularını aradı. Komşuları da babasını görmediğini söyleyince, bu kez Karabük Güvenlik Müdürlüğü’ne ulaşarak babasından haber alamadığı bilgisini paylaştı.

Bunun üstüne bahse mevzu adrese giden polis ekipleri kapıyı çalmasına ve cama vurmalarına karşın evden ses gelmeyince çilingirden yardım istedi. Vaka yerine gelen çilingir yardımı ile kapının açılmasıyla eve giren polis ekipleri Cemal Yıldırım’ın odada hareketsiz halde buldu.

İhbar üstüne vaka yerine çağrılan sıhhat ekiplerinin yaptıkları incelemede Yıldırım’ın yaşamını kaybetmiş olduğu belirledi.

Polis ekiplerinin evde yaptıkları araştırma ve çalışmaların arkasından Yıldırım’ın cenazesi Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılırken, yaşlı insanın rahatsız olduğu ve sıhhat sorunlarının bulunmuş olduğu kaydedildi. (İHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir