Babalarının telefonunu çaldı, 2 kardeşi dışarı çağırıp vurdu

Vaka, dün saat 23.00 sıralarında, Ulubey ilçesine bağlı Güzelyurt Mahallesinde meydana geldi. Kadir Y. ve Mehmet Y. kardeşler, kapı komşuları olan Kadir B.yi yemeğe çağrı etti. Kadir B., yiyecek sonrası 2 kardeşin babalarına ilişik cep telefonunu çalarak, evden ayrıldı. Hırsızlığı fark eden baba ve oğulları, jandarmaya giderek suç duyurusunda bulundu. Kadir B. ise çaldırmış olduğu telefonu geri vermek için kardeşleri dışarı çağırdı.

Bir süre araçla birlikte dolaşan Kadir Y., Mehmet Y. ve Kadir B., Melet Irmağı kenarında durdu. Burada taraflar içinde süregelen münakaşa, kavgaya dönüştü. Kadir B., üstündeki tabancayı çıkarıp, kardeşlere ateş edip, firar etti. Ağır yaralanan 2 kardeş, çevredekilerin ihbarıyla gelen sıhhat görevlilerince ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kadir Y., ilk müdahalesinin peşinden Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.

SİLAHLA YARALAMADAN ARANIYORMUŞ

Ekiplerin yakalamak için emek harcama başlatmış olduğu Kadir B.nin, 4 gün ilkin de Altınordu ilçesine bağlı Şarkiye Mahallesinde 1 kişiyi tabancayla yaraladığı, polis ve jandarma ekiplerince arandığı öğrenildi.  (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir