Ayı ile böyle göz göze geldiler

Uludağda 5 dost akşam saatlerinde hava almak için otelden dışarıya çıkmak istedi. Yoğun kar yağışı sebebiyle yiyecek bulamayan ayı, 1. Oteller Bölgesine indi.

Kar kalınlığının 177 santimetre ölçüldüğü Uludağda otelin çöp konteynerinde yiyecek arayan ayıyı karşılarında gören 5 şahıs neye uğradığını şaşırdı. Derhal panikle çıktıkları otele doğru geri koşan 5 kişiden bazıları yere düşerek ayıdan kaçmaya çalıştı.

Ayıyı karşısında gören ve panikle kaçarken yere düşen Barkın Kaya, Biz arkadaşlarımızla daima kullandığımız güzergahtan gidecektik. Çöp konteynırlarının orada birden ayıyı gördük. Bir anlık panikle kaçışmaya başladık.

O panikle ben yere düştüm. Sonrasında derhal toparlandım. Her neyse ki ayı bizlere saldırmadı, bu mevzuda şanslıyız. Ayı yukarıya doğru firar etti. Büyük olasılıkla açtı o yüzden çöp konteynerlerinin oradaydı. Ikimiz de şaşkınız, hava aslına bakarsan sisliydi. O havada çıkacağını asla tahmin bile etmedik dedi. (İHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir