ASTROLOG ZEYNEL EROĞLU HOCA

Dünyanın en eski mesleklerinden olan astroloji mesleğini araştırmaya, dolayısıyla da devletimizde bu mesleği meydana getiren kişileri tanımaya karar verdik. Ve yaptığımız araştırmalar neticesinde devletimizde uzun senelerdir astrologluk ve doğa ötesi danışmanlık mesleğini icra eden ülke icinde ve ülke haricinde yapmış olduğu birçok işlem ve emek verme ile sayısız insana destek olmuş bir isim olarak karşımıza Zeynel Eroğlu çıkmaktadır.

Bu başarıları birebir alan kişi yorumları ve memnuniyetleri ile de kesinleşmiş ve şüpheye yer bırakmayan bir isim olarak da karşımıza Zeynel Eroğlu hocamız çıkmaktadır. Zeynel Eroğlu hocamız temel eğitiminin arkasından gizli saklı ilimler, ilm-i ledün ve havas bilimsel benzer biçimde gizli saklı ilimlerin temel taşı olan eğitimlerini tamamladıktan sonrasında memlekete dönmüş ve Türkiye’de gizli saklı ilimlerle ilgili hizmet vermeye adım atmıştır. Bugüne dek birçok dağılmış olan aileyi bir araya getiren, ayrılan sevgilileri, ayrılmış olan nişanlıları barıştıran ve ününü ülke sınırlarının dışına çıkararak dünyada tanınan Zeynel Eroğlu hakkında internetteki yorumlardan birkaçı şöyledir:

“Bende derdimi buraya yazmak isterim bende evlenmek için iki yılımı verdiğim adam tarafınca terkedildim hemde asla sebep yokken. Zeynel Eroğlu hocaya başvurdum ve papaz büyüsü yaptırdım 21 gün sonrasında adam geri döndü hemde evlenmek isteyerek her insana tavsiyem Zeynel Eroğlu hocadır.BELKIZ”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir