Araçta bebeği olan kadına saldırdı

Dün akşam 22.10 sıralarında Maltepe sahil yolunda seyir halinde olan Utkucan K., aynı istikametteki Ş.A.nın kullandığı araca saldırıp aynasını kırdı.

KORKUDAN ÇIĞLIK ATTI

Aracında bebeği bulunan hanım sürücünün aynasını kıran saldırgan yola devam ederken, yaşanmış olan vakası kayda alan hanım sürücü görüntüleri toplumsal medyada paylaştı. Vaka esnasında yaşananlar sebebiyle vasıta içindeki bebeğin korku dolu çığlıklar attığı da duyuldu.

Toplumsal medyaya düşen görüntülerin arkasından yaşananlarla ilgili İstanbul Güvenlik Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Trafikte aracına çarptığı hanım sürücüye hakaret eden şüpheli gözaltına alındı.

BİRBİRLERİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Utku K., polisteki ifadesinde, yolda öne geçmek için izin istediğini belirterek, Araçtaki hanım sürücü Şerefsizim direnme ettim, yol vermeyeceğim, geçemeyeceksin dedi. Bu sözüne kızdım, aracımla önüne geçtim. Bunun üstüne aracıyla benim aracımın sol yan kısımlarına çarptı ve durdu. Ben de bunun üstüne aynasını kırdım dedi. Utku K.nin de tartıştığı Ş.A.dan şikayetçi olduğu öğrenildi.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir