Anne ve bebeğin olduğu araca saldırmıştı! İfadesi şaşırttı

Vaka, dün akşam saat 21.30 sıralarında Maltepe Sahil Yolu Küçükyalı mevkiinde yaşandı. İddiaya nazaran, otoparktan çıkan 34 UTK 80 plakalı otomobilin sürücüsü Utku Karataş, önündeki 34 CTY 705 plakalı otomobilin sürücüsü Ş.A.nın önüne geçmeye çalıştı.

Birbirine yol vermeyen iki sürücü, bu sırada münakaşaya girdi. Utku Karataş, irdelemenin arkasından hareket halindeki Ş.A.nın kullandığı otomobilin aynasını kırdı.

Otomobilinin içinde ufak evladı bulunan hanım sürücü Ş.A., görüntüleri toplumsal medyada paylaşınca polis harekete geçti. Utku Karataş, polisin yapmış olduğu emek harcamalar sonucu Üsküdarda yakalanarak gözaltına alındı.

GÜNDEME GELME ÇABASI

Polisteki ifadesinin arkasından özgür bırakılan Karataş, olayın iyi mi yaşandığını söyledi. Karataş, Ş.A.nın kendisine hakaret ettiğini ve aracına arkadan bilgili olarak çarptığını iddia etti.

Ş.A.nın gündeme gelmek için vakası kullandığını ileri devam eden Karataş, şunları söylemiş oldu;

*Videodan ilkin hanımefendiye Yol verir misiniz dedim. Zira yol hakkı benimdi, otopark çıkışında yaşandı. O da bana Şerefsizim ben, direnme ettim ilkin ben geçeceğim dedi. Hakaretlerde bulunmuş oldu.

*O o şekilde dedikten sonrasında ben de Yol alırım, sorun yok dedim. Yanından geçtim, bir o ileri gitti bir ben. Son olarak önüne geçtiğimde bilgili olarak bana çarptı.

*Arkasından ben camı açıp, Ne yapıyorsunuz, iyi misiniz? dedim. Kendisi bana küfretmeye devam etti. Ben de yanımda kız dostum ve dostlarım olduğundan kendimi ufak düşürülmüş hissettim.

*Genciz, zoruma gitti söylediği sözler. Bunun üstüne tutanak tutmak istedim. Bu sefer de hanımefendi bana O denli zamanım yok diyerek hakaretlerine devam etti. Ben de camı indirip aynasına vurdum.

*Sonuçta o da benim arabama bilgili olarak zarar verdi. Esasen bilgili olmasa canın sağ olsun diyecektim. Hanımefendi çocuğunu bahane ediyor fakat ben kesinlikle evladı görmedim.

*Aracıma bilerek vururken, sövgü ederken, hakaret ederken çocuğunu düşünmüyordu da ben aynaya vurunca kendini hazırlamış çocuk ağlıyor hala video çekiyor. Bu tamamen kendini gündeme getirme çabasıdır.

BEN ONUN EVLADI YAŞINDAYIM, BANA KÜFÜR ETTİ

Yaşanmış olan vakadan dolayı pişmanlık duyduğunu sadece ufak düşmüş olduğu için bu şekilde tepki verdiğini ifade eden Karataş, şunları söylemiş oldu;

Karakoldan aradılar, gittim teslim oldum. Orada ifademi verdim, o da ifade verdi. Orada da beni kocam kapıda bekliyor, görürsün sen çıkışta diye tehdit etti. İfadeden sonrasında ayrıldık karakoldan. İkimiz de birbirimizden şikayetçi olduk. Pişmanım vakadan dolayı, gerek yoktu. Fakat beni arkadaşlarımın yanında küçümseyince ben de gençliğin de verdiği bir şeyle o şekilde yapma gereği duydum. Ben kim bilir onun evladı yaşındayım. Bana yanlış konuştu, küfretti. (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir