Akşener’den çağrı: İyilik için yürü

İYİ Parti, Help Steps uygulaması üstünden İyilik İçin Yürü kampanyası başlatmıştı. Adımların bağışa dönüştüğü kampanyaya İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de katıldı.

Toplumsal medyadan video paylaşan Akşener, “19 Mayıs ruhu ile başlattığımız iyilik için yürü programına ben de katıldım. Daha yeşil, daha refah içinde, daha mutlu bir Türkiye için sen de bu programa katıl. İyilik için yürü” dedi.

İLK ADIMI ATIN

Toplumsal medya paylaşımında Akşener, İyilik için yürü programında ben de varım. Haydi siz de; daha yeşil, daha varlıklı ve daha mutlu bir Türkiye için ilk adımı atın. 19 Mayısta, Samsunda“ notunu düştü.

Help Steps mobil uygulamasında STK’ların ve spor kulüplerinin adım hedefleri bulunuyor, kullananların gönderilmiş olduğu adımlarla bu hedef tamamlanıyor ve yeni hedefler açılıyor. Tamamlanan hedef süresince gönderilen adımların kıymeti hesaplanıyor ve STKlara/spor kulüplerine aktarılıyor.

ADIMLAR ONLARCA AĞACA CAN SUYU OLACAK

Kampanyaya ilişkin şu bilgilendirme yapılmış oldu:

*Yürümenin insan sağlığı için ne aşama mühim olduğu esasen malum bir mevzu olsa da attığımız her bir adımın ülkemiz ve milletimiz için de bir o aşama önemi var.

*Türkiye’mizin güzel ve kuvvetli geleceğini hep beraber kurabilmek için Ocak 2022’de kurduğumuz “iyilik için yürü” platformu, iştirakçilerin attığı adımları dijital bir platformda hesaplayarak “iyiliğe” dönüştürüyor.

*İyilik için Yürü platformu ile attığın adımlar bir ihtimal onlarca ağaca can suyu yada bir canlının yaşamı için lüzumlu desteği sağlayacak.

*İyilik İçin Yürü yalnız gönüllülerden oluşur, hiçbir tüzel kişiliği yoktur. Gönüllülerin iyiliğe katkı sağlamaktan başka hiçbir beklentisi yoktur. İyilik İçin Yürü ile hiçbir sivil cemiyet kuruluşu içinde bir para işlemi gerçekleşmez. Adımların, iyiliğe dönüşme süreci desteklediğimiz sivil cemiyet kuruluşlarına, Help Steps platformu üstünden ulaşır.

*İyilik İçin Yürü tek bir şahıs ve kuruma ilişik olmaksızın, topluluğun iştirakı ve etkileşimi ile genişleyerek sürdürülebilir şekilde işlevini yerine getirmeyi hedefler.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.