Akşener: Sarayından çık Erdoğan!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, memleketi Kocaeli’deki ziyaretlerine İzmit ilçesinde devam etti. Akşener, İzmit’te yoğun kalabalığın bulunmuş olduğu sokakta vatandaşa seslendi.

image small

Akşener’in hitabı esnasında vatandaşlar da sık sık mikrofonu eline alarak geçim sıkıntısında bahsetti.

image small

SARAYINDAN ÇIK ERDOĞAN

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen Akşener, şu ifadeleri kullandı;

*Sarayından çık Erdoğan! Milletin adamı olarak geldin. Bu insanoğlu seni oraya getirdi. O insanoğlu alkışlayarak oraya seni getirdi.

*Ey Kasımpaşalı Erdoğan! Sen açlığın ne işe yaradığını bilirdin, yoksulluğun ne işe yaradığını bilirdin. Gittin saraya unuttun. 5 maaş 11 maaş alan o danışmanlarının, yoksul fukarayı tekmelediği bir dünyada sen artık sarayın adamı oldun Sayın Erdoğan!

*Açın halinden anlamayı unuttun. Fakat söz olsun, and olsun, iftiralarından yılmadık, yılmayacağız. Tuzaklarına yakalanmadık, yakalanmayacağız.

*Fakirin, fukaranın, gereksinim sahibinin yanında olduk, olmaya devam edeceğiz. Bu harami düzeni, burada gördüğün bu insanların helal oylarıyla, demokrasiyle sandıkta başına geçireceğiz inşallah!

image small

AZ KALDI

Tek bir yüzükle yola çıktınız, bugün geldiğiniz noktada bin küsür odalı saraylarda yaşıyorsunuz diye devam eden Akşener, Bu harami seviye sandıkta bitecek. Sandık normal olarak gelecek. İster erken gelecek, ister zamanında gelecek. Azca kaldı! Bu umutsuz Türkiye’den kurtulmaya azca kaldı. Bu harami düzenin yıkılmasına azca kaldı dedi.

image small

Akşener, konuşmasını Oylarınız bizim namusumuzdur. Tek bir oyun, abudik gubudiğe feda edilmeyeceğinin sözünü veriyorum diye sonlandırdı.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir