AKP’ye oy veren çiftçi Erdoğan’ı Kılıçdaroğlu’na şikayet etti

Manisaya bir takım ziyaret için giden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ahmetli ilçesini ziyaret etti. Gökkaya mahallesi girişinde vatandaşlar tarafınca karşılanan Kılıçdaroğlu ile bir ziraatçi içinde ise dikkat çeken diyaloglar yaşandı.

AKPden başka partiye oy vermediğini ifade eden ziraatçi, yaşadıkları zorluğu şöyleki söyledi;

*Ben burada doğruları konuşacağım. Ben Ak Partiden başka hiçbir partiye oy vermem. Fakat Tanrı sizi inandırsın 250 dönüm arazimiz var artan fiyatlardan akşamları uyuyamıyoruz.

ÇİFTÇİDE PARA YOK

*Bu şekilde giderse insanoğlu Alzheimer hastası olacak. Demirine, çimentosuna, kumuna her gün zam geliyor. Borsa benzer biçimde oldu.

*Bağdaki direkleri bile değiştiremiyoruz sadece tadilat yapabiliyoruz. İmalat yapıyorduk makinaları sattık, depo orada duruyor. Para alamadık. Çiftçide para yok. Babamla amcam dükkanlarını kapattı.

*Yeter artık, bu millet ne yiyip içecek? Ben kendimi düşünmüyor vallahi de düşünmüyorum fakat çiftçinin halini gördükçe ben ağlayacak duruma geldim.

EKMEKLE OYNAMASINLAR

*Ben sizden rica ediyorum. İnsanlar 4 bin 250 TL para alıyor, elektrik parası binlerce lira geliyor Bu insanoğlu çoluk çocuğuyla hiçbir şey yapamayacak mı, bir bölgelere gidemeyecek mi? Insanın her şeyiyle oynasın fakat ekmeğiyle oynamasınlar.

BİZİ SİNİR HASTASI ETTİLER

Tayyip Erdoğan benim fazlaca sevdiğim bir adam fakat bu sefer yalan söyleyemeyeceğim bizi sinir hastası ettiler.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.