AKP’li Özhaseki’den İzmir Marşı açıklaması: Kimse kendine ekmek çıkarmaya çalışmasın

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki; ERÜ Bahar Şenliklerinde on binlerce gencin İzmir Marşını söylediği anların toplumsal medyada bir süre gündem olmasını değerlendirdi.

Karşıcılık bu görüntüden ekmek çıkarmaya çalışmasın diyen Özhaseki açıklamalarında; Herhangi bir marş kimsenin değildir. Herhangi bir marşı da kimse sahiplenmesin.

İYİ Parti çıkalı 3 gün oldu. İzmir Marşı çıkalı seneler oldu, onlara ne oluyor? Niye bu şekilde heveslendiler? Sonunda tüm marşları hep beraber gür bir seda ile söyleriz.

Şu anda 805 belediyemiz var, hepsinde etkinlikler yapılıyor. Hepsinde de gençler doğal olarak ki uygun şekilde eğleniyorlar, keyif yapıyorlar. Yıl sonu gelmiş, imtihanları bitmiş, bunun da keyfini çıkarıyorlar. Bundan daha düzgüsel ne olabilir ki?

Bu ortamda da isteyen marş da söylüyor, türkü de söylüyor. Kimse buralardan kendine ekmek çıkarmaya çalışmasın ifadelerini kullandı. (İHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.