AKP’li esnaf: Bir an evvel bizi kurtarın

Zafer Partisi Genel Başkanı Umut Özdağ, İstanbul Esenler’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Özdağ ile konuşan AKP’li esnaf, “Bugüne dek hep kötünün iyisine oy verdik, sizi kutlama ediyorum, bir an evvel bu millet pahalılıktan, bu yoksulluktan, bu dışardan gelen göçten kurtarılmalı” dedi.

AKP’li esnaf: Bir an evvel bizi kurtarın

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Umut Özdağ, İstanbul’da sığınmacıların en yoğun yaşamış olduğu ilçeleri ziyaret etmeye devam ediyor. Önceki hafta Fatih ilçesini ziyaret eden Özdağ’ın Esenler ziyaretinde dikkat çeken diyaloglar yaşandı.

image small

“BİR AN EVVEL KURTARILMALI”

Ulusal Görüş geleneğinden bulunduğunu ve bu zamana kadar hep AKP’ye oy verdiğini belirten bir esnaf, “Bugüne dek hep kötünün iyisine oy verdik, sizi kutlama ediyorum, bir an evvel bu millet pahalılıktan, bu yoksulluktan, bu dışardan gelen göçten kurtarılmalı” derken, Özdağ vatandaşa Necmettin Erbakan’ın Büyük Kürdistan Projesi hakkında TBMM’de yapmış olduğu konuşmayı hatırlatarak, “İşte bu göçün sebebi Emperyalizmin sınırımızda ve topraklarımızda bir pkkistan devleti oluşturmak istemesidir” şeklinde yanıt verdi.

image small

SIĞINMACILARA DİKKAT ÇEKTİ

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcıları Bartu Soral, Gürol Ayan, Sevda Özbek, İsmail Türk, Sevdagül Tuncer’in yanı sıra İstanbul İl Başkanı Hakan Akşit ve Esenler İlçe Başkanı Ayşegül Erdoğan’ın da katılmış olduğu ziyarette, Özdağ ekonomik duruma ilişkin değerlendirmelerde de bulunmuş oldu.

image small

Özdağ, birçok olumsuzluğun başlangıcında sığınmacıların geldiğini belirterek “Biz sığınmacıları yetki verilirse 1 yıl içinde memleketlerine yollayacağız. Yılda 9 milyar dolar para harcadık. Bunun ödenmesini istemiyoruz. Biz buna hayır diyoruz” diye konuştu.

Mansur Yavaş için adaylık çağrısına CHP'den çarpıcı yanıt İlginizi Çekebilir Mansur Yavaş için adaylık çağrısına CHP’den çarpıcı cevap

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir