AKP’li başkandan vatandaşa: Hadsizlik yapma, akıllı ol!

AKP Konya İl Başkanı Hasan Angı, Konya’da yapımına başlanan Aksapark Konut Yapı Kooperatifi’nin temel atma törenine katıldı.

AKP’Lİ BAŞKAN İLE VATANDAŞ TARTIŞTI

Törenin peşinden AKP’li İl Başkanı Hasan Angı ile bir yurttaş içinde münakaşa yaşandı. Toplu konutun yapıldığı alanda hakkının yendiğini iddia eden vatandaşa AKP’li Angı, “Sen bu kafayla gittiğin sürece asla kusura bakma, hep sen haklısın, hepimiz suçlu” diyerek çıkışmasının peşinden yurttaş, “Sana kalımlı değil burası, bana bu şekilde konuşmaya hakkın yok” yanıtını verdi.

“DENSİZLİK YAPMA, AKILLI OL”

Bunun üstüne sinirlenen AKP’li başkan vatandaşı, “Densizlik, haksızlık yapma, akıllı ol senin her tarafın yanış” ifadelerini kullandı.

Yurttaş ise Angı’ya “Sen doğru olduğundan şimdi makamında otur bakalım” dedi.

AKP’Lİ BAŞKANI AKP’LİLER SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTI

Bir süre daha devam eden irdelemenin peşinden AKP İl Başkanı Angı’yı, AKP Karatay ilçe Başkanı Mehmet Genç sakinleştirmeye çalıştı.

AKPli Angının fırçaladığı yurttaş ise çevredeki öteki vatandaşlar tarafınca alandan uzaklaştırıldı.

EKONOMİYE İLİŞKİN SÖZLERİ DE BÜYÜK TEPKİ TOPLAMIŞTI

AKP Konya İl Başkanı Hasan Angının, yaşam pahalılığına ilişkin sözleri de tepki toplamıştı.

Geçtiğimiz Nisan ayında katılmış olduğu bir görüşmede, zamlardan dolayı vatandaşın almakta zorlandığı sebze fiyatlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Angı, “Bir taraftan da düşündüğümüz süre, kışın salatalık domates yemezdik ya turşu yerdik, fazlaca zenginleştik açık söyleyeyim. Ondan sonrasında ‘yok domatesin tanesi 5 lira’ Bre kutsal haziranda çıkınca kendi toprağımızda bunu yiyecek lazım. Ha gerekseme var ise, paran da var ise, git al 30’a değil, 40’a ye, buna kimse bir şey demez” ifadelerini kullanmıştı.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir