5 günde şef oldu! Hızlı yükselişi baş döndürdü

Sakarya Adliyesinde zabıt katibi görevindeyken kurum değişikliği yaparak Yalova Üniversitesinde işe süregelen Canan Porgalının süratli yükselişi baş döndürdü.

image small

5 GÜNDE İKİ ATAMA YAPILDI

Sakarya Adliyesinde görevli zabit katibi Canan Porgalı, ortalama 10 gün ilkin kurum değişikliği yaparak Yalova Üniversitesinde, işe başladı. Porgalı, 4 Mart tarihinde, Yabancı Diller Yüksekokulu, Yüksekokul Sekreteri ekibine naklen ataması yapılmış oldu. Peşinden 9 Mart tarihinde de Rektörlük Hukuk Müşavirliğine şef olarak atandı.

image small

Yalova Üniversitesi Rektörlüğünün ilgili atama yazılarında şöyleki denildi;

Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu, Yüksekokul Sekreteri ekibine naklen ataması meydana getirilen Canan Porgalı, 04.03.2022 tarihinden itibaren görevine adım atmıştır. Bilgilerinizi ve gereğini arz/rica ederim.

Üniversitemiz Rektörlüğüne 07/03/2022 tarih ve 2200012733 sayılı yazı ile atanan Canan Porgalı. Şef unvanı ile Hukuk Müşavirliğimizde 09/03/2022 zamanı itibariyle göreve adım atmıştır. Bilgilerinizi arz ederim.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir